Boo Casino
Dette casinoet eies og drives av det maltesiske iGaming-selskapet Green Feather Online Limited. Disse driver også casinoene bCasino, Galactic Wins og Mr Fortune. Samtlige casinoer har lisens fra Malta Gaming Authority.
- Nettsted: boocasino.com
- Lisens: Malta
- Grunnlagt: 2019
- Mobilkasino: Ja
- Antall spill og automater: 4000+
Skrevet av: Agnes Solberg, Sjefredaktør
Oppdatert: mai 26, 2025, 2:32 pm UTC+0
- 1 - Boo Casino Omtale
- 2 - Boo Casino bonus
- 2.1 - Boo Casino velkomstbonus
- 2.2 - Hvordan få Boo Casino free spins
- 2.3 - Andre kampanjer og tilbud
- 3 - Boo Casino Norge
- 4 - Boo Casino spilleautomater og casino spill
- 4.4 - Hvordan bli medlem
- 4.5 - Innskudd og uttak
- 5 - Boo Casino kundestøtte – slik kommer du i kontakt med dem
- 6 - Boo Casino erfaringer
- 7 - Oppsummering
- 8 - Boo Casino FAQ
Boo Casino Omtale
Dette casinoet som bygger rundt spøkelset Boo ble lansert i 2019, og siden den gang har det selvsagt blitt gjennomført en del endringer på casinoet. Nå, rundt 5 år senere synes vi derfor at det er på tide med en ny omtale av Boo Casino 2024.
3 gode grunner til å prøve Boo Casino:
- God velkomstpakke
- Casino med MGA lisens
- Bra utvalg av jackpot slots
250% Opptil 10.000 Kr bonus
150 Gratisspinn
- VIP-program
- Generøs velkomstbonus
- Høyt omsetningskrav
- Lang behandlingstid för uttak

Boo Casino bonus
Dette casinoet har en kampanjeside som du har full tilgang til, selv om du ikke har benyttet deg av Boo Casino innlogging. Kampanjesiden fungerer som en blogg, så du kan se tilbud langt tilbake i tid. Dermed er den litt uoversiktlig.
Vi på Nye-Casino.com synes derfor at den beste løsningen er å motta oppdateringer om kampanjer og tilbud på mail eller SMS. Dette kan du velge når du lager en spillerkonto for å bli medlem på casinoet.
Ved å motta tilbudene på mail slipper du å besøke casinoet for å se hvilke tilbud som kan benyttes når du vil gjøre et Boo Casino innskudd. Når du får disse tilsendt vil du også unngå å gå glipp av bonuser som kan gi deg mer å spille for.
Boo Casino velkomstbonus
Som ny spiller kan du hente ut en velkomstpakke som gir deg både bonuspenger og free spins på dine 3 første innskudd. Minste kvalifiserte innskudd er 200 kr, og du må ikke oppgi noen Boo Casino bonuskode.
På det første innskuddet ditt kan du doble pengene du setter inn opptil 5000 kr. Ved siden av dette får du også 50 free spins på Fruit Zen automaten.
Deretter sikrer du deg 50 % opptil 2000 kr. Her vil du også motta 50 Super Sunny Fruits Hold & Win free spins.
Det siste tilbudet i velkomstpakken dobler pengene dine igjen, men nå opptil 3000 kr. Det følger også med 50 free spins på spilleautomaten Book of Gold Multichance.
- 1. 100 % casino bonus opptil 5000 kr + 50 free spins
- 2. 50 % casino bonus opptil 2000 kr + 50 free spins
- 3. 100 % casino bonus opptil 3000 kr + 50 free spins
Både bonuspenger og free spins legges umiddelbart til spillerkontoen din så snart et kvalifisert innskudd på minst 200 kr er gjennomført.
Innskuddsbonus og innskudd må omsettes 40x innen 7 dager før du kan gjøre et Boo Casino uttak. Maks innsats med bonuspenger er 40 kr.
Gevinster fra free spins blir utbetalt til kontoen din som bonuspenger med et omsetningskrav på 25x. Dette har du 7 dager på å klare, og du kan ikke satse mer enn 40 kr pr spinn.
Hvordan få Boo Casino free spins
Det er veldig vanlig at nye spillere som gjør sine første innskudd på et nytt online casino kan hente ut både bonuspenger og free spins. En slik velkomstpakke kan du også hente på dette casinoet, og da får du bonuspenger og 150 free spins.
I helgene kan du normalt hente ut en pakke med bonuspenger og free spins. Casinoet har også en kampanje med free spins på innskudd som skal pågå hele 2024. Dette tilbudet kan du bruke så mange ganger du ønsker.
Forhandlinger kan lønne seg, og om det ikke er noen tilbud tilgjengelig på casinoet når du vil spille, kan du spørre kundestøtten om de kan gi deg et free spins tilbud til ditt neste innskudd på casinoet.
- Hent ut velkomstpakken
- Delta i free spins kampanjer
- Spør kundestøtte om tilbud
Andre kampanjer og tilbud
Som nevnt har du en bonuspakke som kan hentes i helgene. I tillegg har du et fast free spins tilbud du kan hente ut så mange ganger du ønsker. Til disse trenger du ikke å bruke noen Boo Casino kampanjekode.
Casinoet har også flere nettverkskampanjer. Dette er kampanjer som finnes på flere ulike casinoer, og de drives av spillutviklere. Disse kan være veldig ulike, og du blir som regel automatisk kvalifisert til disse ved å spille på utvalgte spill.
Den kanskje mest kjente nettverkskampanjen er Drops & Wins fra Pragmatic Play. Dette er en todelt kampanje med cash drops og turnering. Altså kan du delta i denne og vinne ekstra gevinster om du har hellet med deg.
- Innskuddskampanjer
- Nettverkskampanjer
250% Opptil 10.000 Kr bonus
150 Gratisspinn
- VIP-program
- Generøs velkomstbonus
- Høyt omsetningskrav
- Lang behandlingstid för uttak

Boo Casino Norge
Vi skal ikke påstå at dette er et norsk casino på nett. Her er det nemlig gjort veldig lite for å tilpasse dette til norske spillere. Dette er noe som har skjedd den siste tiden. Tidligere var casinoet nemlig tilgjengelig på norsk.
I 2024 er nettsiden ikke lengre oversatt til norsk. Det er heller ingen norsk kundestøtte. Det som er gjort, er at det tilbys betalingsmetoder som kan brukes av norske spillere. Likevel, vi tror ikke dette er nok til at casinoet skal passe for alle norske spillere.
- Betalinger
Boo Casino spilleautomater og casino spill
Når vi testet casinoet hadde de 4030 slots og andre casino spill fra 48 leverandører. Spillene er inndelt i ulike samlinger, og det er også oppgitt hvor mange spill som er i hver. Altså telte vi ikke gjennom hvor mange spill de hadde.
Vi bryr oss veldig mye om kvalitet. Så vi søkte etter WowPot! automater. Disse jackpot spillene fant vi et bra utvalg av. Vi fant også mange spill i serien Mega Moolah. I tillegg finner du også mange andre jackpot automater på dette casinoet.
Casinoet mangler en del av spilleautomatene med høyest RTP. Av de spillene som har høyest utbetalingsprosent fant vi Blood Suckers og Good Girl Bad Girl. Her skulle utvalget gjerne vært langt bedre.
Det er i alt 341 Boo Casino live spill, så live casinoet er ikke et av de største. Spillene kommer fra blant annet Pragmatic Play og Evolution. Dermed har du fortsatt en bred samling med spill av høy kvalitet som gir deg alt fra Roulette til Stock Market Live.
Hvordan bli medlem
Vi anbefaler å lage en spillekonto når du skal vurdere et nytt casino online. Når du har logget inn vil du som regel få tilgang til flere funksjoner på casinoet. Dermed er det enklere å se om casinoet passer til deg.
Det tar som regel bare ett minutt å lage en spillerkonto og bli medlem på casinoet. Dette er også gratis, og du trenger ikke å gjøre noe innskudd om du ikke liker casinoet.
Skal du gjøre innskudd, bør du verifisere kontoen din. Dette vil øke sikkerheten. På toppen får du også raskere utbetalinger av gevinster fra online casinoet.
- Besøk casinoet på mobilen, nettbrettet eller PC-en din
- Åpne og fyll inn registreringsskjemaet og få spillerkonto
- Hent ut velkomstpakken til dine første innskudd
Innskudd og uttak
Betalinger er viktig, og her kan vi si at vi har grei Boo Casino uttak erfaring. Men, vi må kunne legge til at vi gjerne skulle sett litt bedre løsninger for innskudd og uttak. For det første så hadde flere betalingsmetoder trukket opp.
- MasterCard og VISA kort, Revolut
For det andre, så kan utbetalinger ta tid. Maks Boo Casino uttak tid er 72 timer. Som regel går det raskere, men i perioder kan det ta lang tid.
- Maks 72 behandlingstid for uttak
Boo Casino kundestøtte – slik kommer du i kontakt med dem
Det er ikke norsk kundestøtte på casinoet. Vi er heller ikke så fornøyde med åpningstidene, selv om de nok vil passe godt for de aller fleste.
Ønsker du å kontakte kundestøtten kan du gjøre det på live chat, mail eller telefon. Vårt inntrykk er at chat og telefon fungerer best om du vil ha raske svar.
- Åpent fra 10:00 til 23:30
- Live chat
- support@boocasino.com
- +35620341626
Boo Casino erfaringer
Dette er et casino som vi har spilt på en del over flere år, og vi kan si at vi har god erfaring med det.
Casinoet har lisens, og det er ingen tvil om at det er seriøst og trygt å spille på.
Oppsummering
Raskere utbetalinger av gevinster, flere innskuddsmetoder, bedre utvalg av spill med høy RTP, og bedre tilpassing til norske spillere.
Dette casinoet er ikke perfekt, men vi synes det er bra. Det tror vi også at det er flere andre spillere som vil mene. Derfor kan vi anbefale å teste det ut.
Boo Casino FAQ
Er Boo Casino trygt eller svindel?
Casinoet eies og drives av selskapet Green Feather Online Limited, og det har lisens fra Malta Gaming Authority. Vi kan derfor si at dette er et trygt og seriøst casino på nett.
Hva er Boo Casino beste spill?
WowPot! er en serie med jackpot slots som holder verdensrekord i største jackpot på nett. Du finner flere av disse legendariske spilleautomatene på dette online casinoet.
Hvilke bonuser kan jeg få på Boo Casino?
Nye spillere kan hente ut en tredelt velkomstpakke med opptil 10.000 kr i bonuspenger og 150 free spins til utvalgte spilleautomater. Casinoet har også mange kampanjer og tilbud.
250% Opptil 10.000 Kr bonus
150 Gratisspinn
- VIP-program
- Generøs velkomstbonus
- Høyt omsetningskrav
- Lang behandlingstid för uttak

